Kodlama Markalama Makinesi


Handheld ALT 382 Büyük Karakter Kodlama Markalama Makinesi

Ürün özelliği: becerikli görünüm; ekonomik; dayanıklılık; renkli dokunmatik ekran paneli, elde kullanılabilir ve 360° yazdırma.

ALT. serileri handheld (elde kullanılabilen)Kodlama Markalama Makinesi inkjet teknolojisinin gelişimine dair onlarca yıllık profesyonel deneyimi bir araya getirmekte, yurt içi ve yurtdışındaki her müşteriye olgun ve güvenilir baskı çözümlerini profesyonelce sunmaktadır.


Kodlama Markalama Makinesi Sabit ve Güvenilir Ekipman

Çözücü bazlı mürekkep kullanarak, tıkanma karşıtı tasarım teknolojisi ile püskürtücü tıkanmaz, mürekkep sıkma süresini azaltır; Çoklu püskürtücü koruması sıyrık, sürtünme ya da çarpmadan kaynaklı püskürtücü yüzeyi hasarlarını önler. Sorunsuz operasyon sağlamak için, inkjet yazıcı güvenilirliği diğerlerinden çok daha fazla gelişmiştir.
24 saat aralıksız üretimi sorunsuzca karşılar zamandan ve paradan tasarruf sağlar.
Yağ bazlı mürekkep kullanarak püskürtücü (ağızlık) tıkanmasını önler,Kodlama markalama makinesi %100 bakım gerektirmez.


Kodlama Markalama Makinesi Güçlü ve Basİt Kullanım

Bilgisayar düzenlemesinden tamamen farklı, metni düzenlemek için kullanımı cep telefonu kadar kolay olan büyük renkli dokunmatik ekran.
WYSIWYG (Ne görüyorsan onu alırsın) Çıktı alma bilgisi, Dahili seri fontlar; Nokta matris fontları, Yatay şerit fontları, Dikey şerit fontları, Kalın fontlar, Karakter uzunluğu ve font boyutu çoklu istekleri karşılama açısından özel güvenlik fontları ile ayarlanabilir.
İnsan yapısına uygun tasarım, makul ağırlık, uzun süren operasyonda kolayca yorulmayan sağlam yapı.
Eşsiz çark tasarımı, farklı şekil ve yüzeylerde esnek yazdırma işlemi. ( YÜZEY FARKETMEZ )
Kartuş ve mürekkep sistemi tamamen kapalı, kartuş değişimi için uygun.


Kodlama Markalama Makinesi Uygulama Alanları

Mürekkep renk çeşitliliği, Ürün yüzeyine temas olmadan yazdırma, temiz ,yüksek çözünürlüklü güzel kodlama ve güçlü yapışma.
ALT. serileri portatif ink jet Kodlama markalama makinesi Kimyasal, İnşaat materyali, Çelik tüp, Yiyecek ve içecek, Boru, kablo, Varil Kodlama , Otomobil parçaları, Kozmetik, İlaç, Kauçuk sanayi ve Posta ofisleri gibi yerlerde kullanımı yaygındır. Örnekler çoğaltılabilir.