El Tipi İnkjet Kodlama Makinesi


Handheld ALT 360 El Tipi İnkjet Kodlama Makinesi

Ürün özelliği: becerikli görünümü; Ekonomi; Dayanıklılık; Renkli dokunmatik ekran paneli, Elde kullanılabilir, 360°yazdırma

ALT serileri handheld (elde kullanılabilen) etiketleme yazıcıları ink jet teknolojisinin gelişimine dair onlarca yıllık profesyonel deneyimi bir araya getirmekte , yurt içi ve yurtdışındaki her müşteriye olgun ve güvenilir baskı çözümlerini profesyonelce sunmaktadır.


Güvenilir ve Sağlam Ekipman

Çözücü bazlı mürekkep kullanarak, tıkanma karşıtı tasarım teknolojisi ile püskürtücü tıkanmaz, mürekkep sıkma süresini azaltır; Çoklu püskürtücü koruması sıyrık, sürtünme ya da çarpmadan kaynaklı püskürtücü yüzeyi hasarlarını önler. Sorunsuz operasyon sağlamak için, inkjet yazıcı güvenilirliği diğerlerinden çok daha fazla gelişmiştir.
24 saat aralıksız üretimi tam anlamıyla karşılar.
Yağ bazlı mürekkep kullanarak püskürtücü (ağızlık) tıkanmasını önler, etiketleme yazıcıları %100 bakım gerektirmez.


El Tipi İnkjet Kodlama Makinesi Kullanımı Çok Kolay ; Baskı Yüzeyi Farketmez

Bilgisayar düzenlemesinden tamamen farklı, metni düzenlemek için telefon kadar kolay olan büyük , renkli dokunmatik ekran
WYSIWYG (Ne görüyorsan onu alırsın) çıktı alma bilgisi, dahili seri fontlar; nokta matris fontları, yatay şerit fontları, dikey şerit fontları, kalın fontlar, karakter uzunluğu ve font boyutu ,çoklu istekleri karşılama açısından özel güvenlik fontları ile ayarlanabilir.
İnsan yapısına uygun tasarım, makul ağırlık, uzun süren operasyonda kolay yorulmaz.
Eşsiz çark tasarımı, farklı şekil ve yüzeylerde esnek yazdırma işlemi.
Kartuş ve mürekkep sistemi tamamen kapalı, kartuş değişimi basit ve hızlı.


El Tipi İnkjet Kodlama Makinesi Uygulama Alanlari

Mürekkep renk çeşitliliği, başka ürün yüzeyine temas olmadan yazdırma, temiz ve güzel kodlama güçlü yapışma.
ALT serileri portatif ink jet yazıcının Kimyasal, İnşaat materyali, çelik tüp, yiyecek ve içecek, Boru, kablo, otomobil parçaları, kozmetik, ilaç, kauçuk sanayi ve posta ofisleri gibi yaygın bir kullanım alanı vardır örnekler çoğaltılabilir.