Hakkımızda


Atak Elektrik Malzemeleri ve Otomasyon Kodlama San.Tic.Ltd.Şti. 1979 Yılında elektrik piyasasında toptan malzeme satışı faaliyetlerine başlamıştır. 40 Yılı Aşkın Süredir Hizmetlerine Türkiye’nin 7 Bölgesinde Yaklaşık 60 ilinde Elektrik Malzemeleri Ve Aydınlatma ürünleri Toptan Satış, Pazarlama Hizmetine En Hızlı Şeklide Devam Etmektedir.

Bu faaliyetlerine ilave olarak Avusturya’dan Esto aydınlatma ve avize ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü alıp, yurt genelindeki bayileri aracılığıyla Türkiye pazarının hizmetine sunmuştur.

Atak Elektrik Ltd. Şti. ; Elektrik malzemeleri ve avize aydınlatma ürünlerinin yanı sıra ürün gamını daha da genişletmek amacıyla Otomasyon grubunda Rottweil Marka İnkjet Kodlama Markalama Sistemlerinin Türkiye distribütörlüğü ve Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, İran, Irak ve Suriye ülkelerinde de oluşturduğu deneyimli, uzman ekibi ile Satış ve Servis hizmetlerini titizlikle sürdürmektedir.

Firmamız sorumluluğunu üstlendiği faaliyetlerini sürdürürken kaliteli hizmet, hızlı servis, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkelerini kendine prensip edinmiştir.

Atakjet bir Atak Elektrik Malzemeleri ve Otomasyon Kodlama San.Tic.Ltd.Şti. iştirakidir.